Wakacje z partnerem czy z kumpelą?

Wczasy z partnerem lub z przyjaciółką?
Kiedy jesteś na wakacyjnej wyprawie, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. Wobec tego z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga jedna druga lub Twoi wariaccy oraz śmieszni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć atuty i defekty.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z kumpelą – atuty
Jeżeli wczasy są na plaży, na kempingu bądź też pokrewnych okolicznościach – wiele ludzi odważnie wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi są w stanie przeżyć bajeczne przygody. Jest tak dużo ekscytujących innowacyjnych rzeczy do odkrycia, a najlepsze jest to, że macie takie same zamiłowania jakimś tematem. To również całe wiele doskonałego czasu na rozmowę podczas podróży. Możecie wymieniać się poradami i sztuczkami – w ostateczności przyjaciele są znacznie bardziej otwarci. Jest też mniej stresu, więcej swobody i o wiele bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – plusy
Oczywistych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie należy z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Mimo to czasami wady takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco wyraziste np. będąc na wakacjach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, dbać o idealnie gładką skórę, czy znakomicie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. W końcu niemniej jednak przyjaciółka nie zagwarantuje Tobie tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Musisz sama w takim razie zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.